Hakkımızda

Dentolyayı Daha Yakından Tanıyın

21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran Dentolya, başarı grafiğini hep yukarı taşımıştır. Kendini sağlığa adayan Dentolya çalışanlarının en önemli amacı; “Dentolya” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına kaliteli hizmet sunmaktır.

Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, Dentolya’yı bulunduğu bölgede öne çıkarmış, iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir. Hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle Dentolya’nin hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir. Dentolya, sağlık hizmetinin gülen yüzüdür. Sağlıklı günler dileriz.

MİSYONUMUZ

Milletimizin hak ettiği bilimsel gelişmeler ışığında en yeni teknolojik imkanları kullanarak, kaliteli hijyen ve güvenilir hizmet anlayışından ödün vermeden, toplumun Ağız ve Diş Sağlığını iyileştirmeye odaklı hizmet bilincine ve etik prensiplere bağlı, çalışan ve hasta memnuniyetine önem veren kurumsal yapı oluşturmak.

VİZYONUMUZ
Sunduğu tüm hizmetlerde kaliteyi daima en üst düzeyde tutarak uluslararası tercih edilen bir kurum olmak.

DEĞERLERİMİZ
Hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak.
Hasta ve çalışanlara dürüst ve adil davranmak.
İnsan hakları ve yasalara uyum, tıbbi ve insani etiğe bağlılık.
Çevre ve topluma karşı duyarlı olmak.
Hasta haklarına saygılı olmak.

 

KALİTE ORGANİZASYON ŞEMASI


 

Adresimiz

Kurtköy Mah. Ankara Cad.
No:430 Pendik-İstanbul

info@dentolya.com

+90 216 378 96 98

Pazt - Cmts: 09:00-23:00

Pazar: 10:00-23:00

Uygulamalarımız

Android İphone

Bizi Takip Edin

© 2021 - Dentolya I Tüm Hakları Saklıdır