Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları

Nasıl Randevu Alırım?

Randevu almak için 0 541 378 96 98 veya 0216 378 96 98 nolu Randevu hattımızı arayarak veya web sitemiz üzerinde hekimlerimiz kısmında yer alan Online Randevu Al butonlarına tıklayarak randevu alabilirsiniz.

İmplantlar Hakkında

İmplantlar hangi materyalden yapılmıştır?

Diş implantları doku uyumu en iyi olan titanyumdan üretilir. Titanyum doku dostu özel maddelerle kaplıdır ve dokuyla kaynaşması oldukça kolaydır. Diş implantlarının yapıldığı maddeler özel alaşımlar olması nedeniyle hastaların tükettiği gıdalardan ve ağız sıvılarından etkilenmez.

İmplant hangi durumlarda uygulanır?

Dental implant çeşitli nedenlerle diş veya dişlerini kaybetmiş hastalara uygulanır.Tek diş eksikliklerinde sağlam komşu dişlere zarar vermeden sadece boş alana implant uygulanır. Birden fazla diş eksikliklerinde ve hiç dişi olmayan hastalara implantlar üzerine köprü uygulaması yapılır.

Kaplamalar Hakkında

Zirkonyum Kaplama Nedir?

Zirkonia beyaz renkli, sağlam, doğal, ışık geçirgenliği olan, estetik, doku dostu,alerjik olmayan bir metaldir. Zirkonia alt yapısı kullanılarak yapılan porselen kaplamalara denir.

Zirkonyum Kaplamalar Hangi Durumlarda Yapılır?

Beyazlatmayla düzeltilemeyen diş renklenmelerinde, dolgu yapılamayacak kadar çok madde kaybı olan dişlerde ,eski metal destekli köprülerin değişiminde, florozis vakalarında , çapraşık dişlere sahip olup ortodonti tedavi görmek istemeyen hastalar için alternatif olarak zirkonyum kaplamalar yapılabilir.

Adresimiz

Kurtköy Mah. Ankara Cad.
No:430 Pendik-İstanbul

info@dentolya.com

+90 216 378 96 98

Pazt - Cmts: 09:00-23:00

Pazar: 10:00-23:00

Uygulamalarımız

Android İphone

Bizi Takip Edin

© 2021 - Dentolya I Tüm Hakları Saklıdır